Αυτό το βιβλίο είναι από τα αγαπημένα μου. Κυρίως επειδή είμαι εξαρτημένη με την επικοινωνία. Παλιά χρησιμοποιούσα το Outlook express μέχρι που άρχισε να μου κολλάει και ο τεχνικός μου έβαλε το Outlook του office. Πολύ καλύτερο αλλά πολύπλοκο. Ευτυχώς που βρέθηκε στα χέρια μου αυτό το βιβλίο και ευτυχώς που μου ζητήθηκε να γράψω κριτική γι αυτό από το diabazoume.gr Το βιβλίο είναι πολύ καλό και πάνω από όλα εύχρηστο. Αν χρειαστώ κάτι, τσουπ ένα ξεφύλλισμα και το βρήκα. Ελένη Φ. |